Stacja demontażu
samochodów - Żory

Zezłomuj lub sprzedaj u nas auto.

Stacja recyklingowa zaprasza do skorzystania z propozycji skupu samochodu na złomowanie mieszkańców województw : Śląsk / Małopolska / Opolskie

Skup w mieście Żory

 

 

 

 

 

Firma na terenie Śląska, województwa Opolskiego i Małopolskiego prowadzi skup pojazdów z przeznaczeniem złomowania Żory ( recykling aut ). Jeżeli posiadasz stary samochód po wypadku, uszkodzony lub niesprawny, którego chcesz szybko się pozbyć zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Działamy na rynku od ponad dekady, jesteśmy licencjonowaną stacją demontażu posiadającą niezbędne pozwolenia na przeprowadzanie usługi złomowania pojazdu Żory.

Nasza firma oferuje m.in dojazd do Klienta firmową lawetą bezpłatnie, płatność gotówką ( skup samochodów za gotówkę Żory) oraz wystawiamy niezbędne dokumenty do wyrejestrowania samochodu w wydziale komunikacji. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie pod podanym numerem telefonu.

Naszym celem jest, aby w najprostszy, najbezpieczniejszy i najszybszy sposób, spieniężyć Twój samochód, samochód, vana busa TIRa lub pojazd ciężarowy - w najlepszej możliwej cenie. Jesteśmy profesjonalnym skupem dzięki czemu kupujemy w zasadzie wszystkie pojazdy... i robimy to w najszybszym możliwym czasie.

Łatwo jest zacząć. Wystarczy zadzwonić do nas pod numer telefony  lub przedstawić swoje dane pojazdu korzystając z poczty email wysłając zapytanie związane ze skupem lub złomowaniem samochodu Żory na adres biuro@zlomuj.pl

Kupujemy dużą liczbę samochodów w każdym miesiącu w całej Polsce południowej ( woj. opolskie małopolskie i śląskie ) i jesteśmy również gotowi rozmawiać z tobą. Zrób pierwszy krok teraz, aby uzyskać natychmiastową ofertę [ zadzwoń lub email/sms ], a my skontaktujemy się z Tobą natychmiast.

Nasze usługi to:

Bez straty czasu dla klienta - profesjonalny skup aut
Masz wątpliwości dotyczące płatności ? Wyceniamy indywidualnie według naszego cennika ! Sprawdź nasze ceny !
Brak osób odwiedzających twój dom - nie oglądamy i nie negocjujemy - płacimy ustaloną cenę.
Legalna dokumentacja dzięki czemu sprzedajesz i wiesz że nie będzie dalszych kłopotów - zaufany skup !
Nie trzeba płacić, aby zezłomować swój uszkodzony samochód .
Nie płacić więcej pieniędzy, aby sprzedać samochód, nie musisz przygotowywać auta do sprzedaży
Zamiast tego, można uzyskać szybki serwis ,sprawiedliwą i dobrą cenę samochodu - od zaufanego skupu zlomowania pojazdów przez profesjonalną i doświadczoną firmę.

Recykling z Radostowic ( woj.śląskie ) F.H.U Autorecykling Skup Złomu działa również na terenie całej Polski. Firma zatrudnia przedstawicieli na obszarze polski, rozwój naszej firmy na rynku ogólnopolskim pozwala na szybką i bezproblemową sprzedaż.

Wyceń auto już teraz ! Czekamy na Twój kontakt. Oferujemy możliwie maksymalne ceny za skup i autozłomowanie.

Oferujemy darmowy odbiór Żory / transport naszymi holownikami.
Kupujemy również auta bez opłat - przeglądu i ubezpieczenia.

# 1 Złomowisko na Śląsku

Demontaż aut przeprowadzmy zgodnie z wszelkimi normami !

 

Skup aut osobowych

Firma zakupi wszelkie auta osobowe bez względu na stan pojazdu. Oferta naszego auto skupu Żory skupia się na samochodach używanych oraz powypadkowych, specjalizujemy się w skupie samochodów starych na autozłomowanie.

Skup aut dostawczych

Jeżeli posiadasz samochód dostawczy lub ciężarowy, ciągnik TIR lub przyczepę, starą lawetę lub inny pojazd dostawczy skontaktuj się oraz wyceń pojazd - gwarantujemy wysokie ceny skupu Żory za samochody dostawcze.

Skup maszyn i złomu

Sprzęt rolniczy, wózek widłowy, traktor lub zalegający złom to rzeczy które skupujemy za gotówkę.

Posiadamy własny transport do przewozu pojazdów jak również kontenerów na złom Żory.

GALERIA NASZEJ FIRMY - POSIADAMY PROFESJONALNY SPRZĘT - FLOTA 10 LAWET DO DYSPOZYCJI - ODBIERAMY AUTA GRATIS - Najlepsza oferta złomowania samochodu !

Skup sprzedaż samochodów

Posiadamy dziesiątki aut użytkowych na sprzedaż, jeżeli szukasz taniego auta które jeszcze pojeździ zadzwoń do nas a my wyślemy do Ciebie aktualnie skupione na handel samochody !

 

Recykling katalizatorów

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do analizy chemicznej autokatalizatorów, w ilościach detalicznych i hurtowych odkupimy filtry cząstek stałych DPF/FAP na terenie całego kraju !

 

Export !

Skupiamy się na skupie aut na części które bezpośrednio eksportujemy, dzięki kontrahentom zagranicznym płacimy najlepiej za wybrane modele samochodów powypadkowych !

 

Pomoc drogowa, holowanie

Potrzebujesz szybkiej i taniej lawety ? Zadzwoń przetransportujemy uszkodzone, robite lub powypadkowe auto lub od ręki odkupimy pojazd ! Nasz skup czynny jest 24 h

 

Skup aut złomowanie

stacja demontażu aut części samochodowe skup sprzedaż szrot złomowisko samochodowe

Złomowanie aut gotówka

osobowe cieżarowe dostawcze TIR kombajny ambulanse busy skup samochodów złomowanie

Kasacja recykling samochodu

autozłom kupno aut sprzedam auto na złom cennik wycena aut cena auta na zlom gdzie zlomować

Autozłomowanie pojazdów

firmy zlomowanie lista firm i zlomowisk legalne zlomowanie auto skup samochodów używanych

Nunc commodo euismod


Skup aut Żory.

 

Lorem ipsum dolor sit


Sprzedaż części Żory.

 

Nasze złomowisko kilka razy do roku jest organizatorem zawodów wraków.
Więcej informacji na temat znajdziesz na stronie : wrre.pl